Historia

Historia firmy

Firma Bronneberg powstała w 1946 r. Bazujemy zatem na niemal 70-letnim doświadczeniu w przemyśle recyklingu. Produkujemy i modernizujemy nasze urządzenia na miejscu, w siedzibie naszej firmy. Posiadamy szereg agencji na całym świecie.

Bonneberg w skrócie

Nasze paczkarki i prasonożyce wywołały małą rewolucję w sektorze recyklingu w 1950 r. Niektórzy klienci są wciąż przywiązani do swoich starych urządzeń i wolą poddać je renowacji niż kupić nowe.

Tjeu Bronneberg, założyciel firmy Bronneberg, stworzył szereg urządzeń do przerobu złomu. Obecnie firma Bronneberg produkuje i modernizuje wysokiej jakości niezawodne nożyce, w tym nożyce gilotynowe, aligatorowe, urządzenia do przetwarzania kabli, paczkarki do złomu oraz karoserii samochodowej, pod czujnym okiem Jana i Henri’ego Jegerings. 
Biura sprzedaży i opieka serwisowa znajdują się w Helmond (Holandia) i w Mannheim (Niemcy).

Firma Bronneberg posiada międzynarodową sieć sprzedaży dealerskiej. 
Dzięki natychmiastowym reakcjom na nowe wyzwania stawiane przez rynek, Bronneberg utrzymuje swoją dobrą reputację dostawcy kompleksowych rozwiązań.

Historia Bronneberg

Więcej informacji na temat naszej historii?

Jeśli interesuje Cię historia naszej rodzinnej firmy oraz jesteś ciekaw rozwiązań dla recyklingu, jakie moglibyśmy Ci zaproponować? Zawsze z przyjemnością gościmy u siebie oraz udzielamy szczegółowych informacji. W tym celu prosimy skontaktować się z naszymi przedstawicielami.

Więcej informacji o naszych produktach.

Zadzwoń do nas, a umówimy się na spotkanie!