Rodzina Bronnebergów

Jesteśmy zawsze na dobre i złe czasy. Przekazujemy naszą wiedzę i uczymy się od siebie nawzajem. Znamy się tak dobrze, że ufamy sobie na wskroś. Razem jesteśmy silni i mamy dużą wiedzę. Nie możemy żyć bez siebie.

Rodzina jest podstawą naszego sukcesu. Wszystko jest w równowadze. Kiedy mówimy o rodzinie, nie mówimy tylko o naszych krewnych: nasi synowie, bracia, ojcowie i wujkowie. W naszym przypadku mówimy o naszych współpracownikach, a także o naszych międzynarodowych klientach i dostawcach. Opiekujemy się, wspieramy i dzielimy się naszą wiedzą, jakby to byli nasi bracia i siostry. Musisz być w stanie budować na rodzinie i polegać na niej. Razem możemy poradzić sobie ze światem i tworzymy najlepsze maszyny.

Bronneberg

Nasz herb rodzinny symbolizuje siłę, jakość i więzi rodzinne w naszej firmie. Jest to symbol naszej miłości i pasji do naszego zawodu i może być postrzegany jako znak rozpoznawczy naszych maszyn i usług.

Wszystkie maszyny oglądamy, opracowujemy i jako rodzina produkujemy razem. To są nasze dzieci. Każdemu z nich nadajemy odpowiednie cechy, aby optymalnie funkcjonowały w ich nowym domu. Te naturalnie „zimne” maszyny ożywają w Bronnebergu, nadając im „ciepłe” serce. Oznacza to, że nie są już tylko maszynami. To „jeden z Bronneberga”i rozpoznawalny przez herb naszej rodziny. Klienci wiedzą, „kogo” przynoszą, to jest zaufane.

Od narodzin tego pomysłu naszą naturalną cechą jest dbanie o naszą rodzinę maszyn, nasze dzieci. Wychowujemy je, aby spełniały swoją funkcję na świecie z naszymi klientami. Nigdy ich nie opuścimy. Razem z naszymi klientami i maszynami jesteśmy jedną dużą rodziną biznesową. Należysz i jesteś częścią rodziny, zarówno ludzi, jak i maszyn.

Rodzina Bronnebergów, zawsze znajoma i osobista.

Więcej informacji o naszych produktach.

Zadzwoń do nas, a umówimy się na spotkanie!